Internet

Home »  Služby »  Internet

 

laptop

Internet

Naše nabídka připojení k síti Internet reaguje na skutečné potřeby nájemců

 

Symetrické připojení

Připojení k Internetu nabízíme jako symetrické. To znamená, že rychlost odesílání i přijímání dat je totožná. Řada na trhu běžných produktů jako je ADSL je charakteristická tím, že rychlost odesílání dat je podstatně nižší než rychlost stahovaných dat. Například u rychlosti 2 048 kbps je maximální rychlost odesílaných dat jen 128 kbps. A právě rychlost odesílání dat je důležitá například pro kamerové systémy, kdy odchází velké množství dat i pro pokladní systémy, které komunikují s centrálními servery.

 

Agregace

Rychlost našich internetů definujeme jako minimální. Uživatelům tak garantujeme minimální úroveň kvality služby. U zmiňovaných ADSL produktů je rychlost připojení maximální a protože je zatížená agregací (až 1:50 u levnějších variant služby) není rychlost poskytovatelem garantovaná. Kvalita služby se tak může měnit v průběhu dne a i v průběhu týdnu či měsíců podle toho, jak se v konkrétní lokalitě mění vytížení sítě.

 

Datové tarify

V rámci naší služby si uživatel může stáhnout jakékoliv množství dat. Naše zákazníky neomezujeme definováním maximálního množství dat, které si mohou stáhnout.

 

Veřejné IP adresy

Součástí služby jsou IP adresy v počtu dle reálných potřeb zákazníka. Veřejné IP adresy zlepšují možnost dálkové správy a dohledu instalovaných zařízení a snižují tak náklady na údržbu počítačových systémů, vytváří předpoklad pro zabezpečenou komunikaci například se vzdálenými servery.

 

Základní varianty služby

  • zajištění připojení Účastníka k IP síti Poskytovatele rodinou protokolů TCP/IP, v rámci definované kapacity přípojky
  • rychlost stahování dat: 2,2 Mbps
  • rychlost odesílání dat: 2,2 Mbps
  • uvedené rychlosti jsou minimální a garantované
  • jedna veřejná IP adresa
  • předávací rozhraní: konektor Ethernet 10/100 F

S dalšími variantami služby vás rádi osobně seznámíme.